Responsabil CQ

S.C. Transilvania Constructii S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Rol: Efectueaza activitati de controlul calitatii

• Realizeaza programul de control pe lucrari
• Asigura respectarea prevederilor privind calitatea
• Asigura instruirea privind controlul de calitate
• Efectueaza controalele si inspectiile ce revin responabilului CQ
• Tine evidenta si gestioneaza documentele si inregistrarile aferente controlului calitatii

CERINTE

• studii superioare de tehnice, Facultatea de Constructii
• cunostinte de specialitate in domeniul constructiilor
• cunoasterea standardelor si normelor in vigoare
• cunoasterea tehnologiilor de ultima generatie in constructii
• autoritar si corect
• seriozitate si profesionalism
• minim 8 ani experienta intr-un post similar
• atentie la detalii

BENEFICII OFERITE

• posibilitati de dezvoltare profesionala in cadrul companiei
• oportunitatea contributiei la proiecte de dimensiuni
• pachet salarial atractiv
• telefon de serviciu
• masina de serviciu

Transilvania Constructii are ca obiect principal de activitate constructiile civile si industriale. Societatea se afla pe piata constructiilor inca din anul 1950, fiind privatizata integral in 1999. De atunci si pana in prezent compania a devenit una dintre cele mai respectate si de succes de pe piata constructiilor clujene.
Pentru mai multe informatii despre posturile disponibile va rugam accesati www.transilvaniaconstructii.ro sectiunea Angajari.