RESPONSABIL CLIENTI

SC ONCOS SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- activitati de suport pentru echipa de vanzari: contractare clienti, ofertare, urmarire derulare contracte

- pregatirea documentatiei pentru participarea la licitatiile publice, utilizarea Sistemului Electronic de Achizitii Publice (SEAP)

- intocmirea de rapoarte si situatii specifice activitatii desfasurate

CERINTE

- studii superioare finalizate, de preferita in domeniul economic

- experienta in domeniul vanzarilor sau achizitiilor publice de minim un an

- experienta in utilizarea sistemului SEAP - conditie obligatorie

- persoana responsabila, orientata spre rezultate, capabila sa lucreze in conditii de stres si cu termene limita

- cunostinte avansate de operare PC, pachetul Office

- abilitati de comunicare, negociere, organizare, planificare si prioritizare

BENEFICII OFERITE

Se ofera pachet salarial atractiv, conditii de lucru deosebite

Comert cu ridicata nespecializat de produse alimentare, bauturi si tutun