RESPONSABIL CALITATE

SMART TRAINING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- asigura analiza calitatii materiilor prime si materialelor necesare productiei
- asigura realizarea si controlul procedurilor de productie si a calitatii produselor conform specificatiilor
- asigura obtinerea certificarilor de calitate a produselor companiei
- realizeaza implementarea si monitorizarea sistemului de calitate
- elaboreaza rapoarte specifice privind calitatea
- activitatea se va desfasura in Turda

CERINTE

- studii superioare tehnice (preferabil chimie, inginerie chimica)
- cunostinte foarte bune de limba engleza
- cunostinte foarte bune de operare PC
- experienta de minim 3 ani in domeniul sistemelor de calitate
- cunostintele de limba franceza sunt dezirabile
- abilitati foarte bune de comunicare, perseverenta, rigurozitate, organizare, gandire structurata

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru dinamic si competitiv
- posibilitati de dezvoltare a carierei
- recompensarea performantelor
- pachet salarial atractiv

Toate aplicatiile vor fi tratate in stricta confidentialitate!

Smart Training asista companie multinationala de top ce activeaza in domeniul productiei de materiale de constructii in selectia pentru pozitia RESPONSABIL CALITATE.

SMART TRAINING este o firma de consultanta in resurse umane din CLUJ-NAPOCA care are ca principale servicii:
- recrutarea si selectia de personalului,
- evaluarea performantelor profesionale,
- evaluarea psihologica,
- training.

Trimiteti un CV la recrutare@smart-training.ro pentru BAZA DE DATE SMART TRAINING care va ofera oportunitatea de a beneficia de oferte de munca variate atat in Cluj-Napoca cat si in alte orase ale tarii!

CLUJ-NAPOCA
Adresa: str. C-tin Brancusi, 2/9
Mobil: +40 743 166 510
Telefon/Fax: +40 264 450 608
Email: office@smart-training.ro

Vizitati site-ul www.smart-training.ro !