RESPONSABIL ACHIZITII

ELECTROGRUP S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Intocmeste caiete de sarcini, cereri de oferta, comenzi.

Intocmeste baza de date cu preturile furnizorilor si participa la evaluarea, reevaluarea si selectarea furnizorilor.

Elaboreaza rapoarte despre furnizori.

Intocmeste contracte cu furnizorii.

Organizeaza licitatii pentru achizitii, intocmeste si centralizeaza necesarul de achizitii.

Elaboreaza situatii cu costurile pe tipuri de lucrari.

CERINTE

Studii superioare in domenii conexe.

Abilitati de comunicare si relationare.

Capacitate de lucru in echipa.

Bune abilitati de negociere.

Orientare spre actiune si spre rezultat.

Experienta pe o pozitie similara reprezinta un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Posibilitatea de a lucra intr-un mediu placut, intr-o companie in dezvoltare.

Pachet salarial bazat pe experienta si performanta.

Electrogrup SA ofera din 1997 servicii de calitate in retele electrice si telecomunicatii. Portofoliul de lucrari include proiectare si executie de instalatii si retele electrice, constructii de infrastructura si instalare in telecomunicatii mobile, proiectare si executie de retele de fibra optica.
Va invitam sa vizitati www.electrogrup.ro