Reprezentat vanzari (cu distributie) - 2 pozitii Moldova si Vest

FOX EXPERT ADVICE

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vanzare directa si distributie catre clienti (magazin plafar), a produselor medicale naturiste, in regim VAN-SALES, preluare comenzi, livrare produse, incasarea facturilor.

CERINTE

In sprijinul clientului nostru, o companie din domeniul terapiei naturale si a suplimentelor nutritive, suntem in cautarea a doi Reprezentanti Vanzari (doua pozitii)
o pozitie pentru Moldova ( cu domiciliul in Iasi, Piatra Neat, Vaslui, Bacau, orase adiacente)
o pozitie pentru zona de Vest (de preferat cu domiciliul in Cluj)

Candidatul ideal:
Persoana dinamica, persuasiva, dornica sa isi faca o cariera in domeniul vanzarilor
Experienta in vanzari directe cu distributie min. 1 an, experienta in vanzari FMCG/VAN-SALES reprezinta un mare plus
Permis conducere cat. B, disponibilitate pentru deplasari intre orase.

BENEFICII OFERITE

Se ofera: salariu fix +comision, masina de serviciu, telefon.

FOXExpert ofera solutii resurse umane complete si customizate: recrutare, consultanta, salarizare, administrare personal, evaluare si dezvoltare organizationala. Investim energie, pasiune si experienta pentru a oferi cel mai bun rezultat partenerilor nostri.
Solutiile noastre. Rezultatele voastre.
Mai multe despre noi la: www.solutiiresurseumane.ro.