Reprezentanti vanzari pentru magazinele Internity din Cluj Napoca, Oradea, Sibiu, Suceava si Tirgu Mures

Internity

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Prezentarea, promovarea si vanzarea produselor
- Atingerea obiectivelor de vanzari si activari
- Implementarea si respectarea politicii de vanzari a companiei

CERINTE

- Aptitudini de comunicare si de lucru cu clientii
- Cunostinte operare PC: Word/Excel
- Cunostinte de contabilitate primara
- Studii medii/superioare
- Prezenta agreabila
- Disponibilitate pentru program full-time
- Cunoasterea unei limbi straine (engleza) si experienta anterioara ¿n domeniul telecomunicatiilor constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

- program de lucru in ture
- pachet salarial motivant : salariu de baza + bonus din vanzari
- training
- oportunitati de dezvoltare a carierei

Internity este reteaua de magazine a grupului Avenir Telecom, unul din cei mai importanti distribuitori de echipamente si servicii de telecomunicatii din Romania. Avenir Telecom este parte integranta a grupului multinational de telecomunicatii - AVENIR TELECOM International - leader pe piata franceza de comunicatii mobile/IT, in prezent cu o extindere rapida in zonele de crestere economica din Asia si Europa de Est.
In Romania magazinele Internity sunt localizate in cele mai importante zone ale tarii, furnizand o gama extinsa de telefoane mobile, telefoane fixe, accesorii si produse multimedia.