REPREZENTANT ZONAL VANZARI DISPOZITIVE eft / POS

Mellon Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- candidatii selectati vor prospecta zona pentru care au fost selectati in vederea dezvoltarii retelei de clienti
- promovarea catre comercianti a terminalelor POS
- prospectarea detaliata a zonei pentru care au fost selectati in vederea identificarii petentialilor comercianti interesati de utilizarea unui terminal POS ( faciliteaza plata prin intermediul cardului bancar);
- activitatea zilnica consta in munca de teren, vizitarea potentialilor clienti, prezentarea facilitatilor oferite, intocmirea de oferte, intocmirea raportului de activitate zilnic;
- este necesar indeplinirea unui target lunar de vanzari ;
- salariul : parte fixa plus comision din vanzari
- logistica: telefon servici, laptop si modem conexiune internet, decontare cheltuieli transport;
- se asigura pregatire profesionala continua;
- oportunitati de dezvoltare a carierei profesionale;
- posibilitate de angajare si avansare in cadrul unei Institutii bancare de renume;

CERINTE

- studii medii/superioare;
- experienta in vanzari: prospectare clientela, vizite, prezentare oferte, negociere;
- aspect si comportament business;
- perseverent, sociabil, serios;
- abilitati de negociere si munca teren;
- dorinta de afirmare intr-un domeniu atractiv;
- abilitati de lucru PC : internet & office;

CV-urile Dumneavoastra pot fi trimise si pe e-mail la adresa: p.chirita@mellon.com.ro , cu rugamintea de a specifica numele, prenumele si orasul pentru care candidati + o fotografie(obligatoriu).

www.mellongroup.com