REPREZENTANT ZONAL VANZARI - Ambalaje Industria Alimentara

SMART TRAINING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- mentinerea relatiilor cu actualii clienti si dezvoltarea acestui portofoliu;
- urmarirea livrarilor si a incasarilor;
- furnizarea de idei de marketing referitoare la o mai buna promovare a produselor firmei.

CERINTE

- studii superioare finalizate;
- experienta in domeniul vanzarilor (avantaj experienta in vanzarea de ambalaje, industria carnii sau industria laptelui);
- cunoasterea la un nivel bun a limbii engleze;
- bune abilitati de operare PC;
- persoana dinamica, cu initiativa, dispusa la deplasari si puternic orientata catre client.

BENEFICII OFERITE

- posibilitati de dezvoltare profesionala;
- reale posibilitati de promovare;
- logistica aferenta postului (laptop, telefon mobil, masina de serviciu).

Smart Training, firma clujeana de consultanta in domeniul resurselor umane, asista importanta companie multinationala care produce si comercializeaza ambalaje din plastic pentru industria alimentara, in selectia pentru postul de: Reprezentant Zonal Vanzari.