REPREZENTANT ZONAL DE VANZARI ¿ CLUJ

SMART TRAINING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- dezvoltarea portofoliului de clienti al firmei;
- promovarea produselor de mobilier;
- intocmirea ofertelor si negocierea acestora;
- intocmirea contractelor si documentelor aferente acestora;
- urmarirea onorarii comenzilor;
- informarea asupra ofertelor concurentei;
- completarea bazei de date a magazinului.

CERINTE

- experienta in domeniul vanzarilor minim 1 an;
- bune cunostinte de operare PC;
- permis de conducere categoria B;
- disponibilitate de deplasare;
- foarte bune abilitati de comunicare si negociere;
- perseverenta, initiativa, diplomatie;
- orientare catre client.

BENEFICII OFERITE

- Posibilitati de instruire;
- Oportunitati de promovare;
- Pachet salarial motivant.

Smart Training, firma clujeana de consultanta in afaceri si resurse umane, asista liderul pietei de mobilier din Romania, in selectia pentru postul REPREZENTANT ZONAL DE VANZARI pentru locatia CLUJ.