Reprezentant Zonal de Vanzari - Cluj

Trust Euro Therm S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

1. Administreaza baza de clienti existenta
2. Cauta noi firme de distributie pe zona alocata pentru gama de produse de care este responsabil : Sistemul Henco (tub multistrat, tub izolat, incalzire in pardoseala, racorduri, fittinguri)
3. Implementeaza sistemul Henco la nivelul clientilor firmelor de distributie.
4. Realizeaza prezentari de produse pentru firmele de distributie din zona.
5. Reprezinta firma la targurile ¿i expozitiile specializate la solicitarea Coordonatorului de Vanzari;
6. Negociaza ¿i semneaza contracte cu clientii firmei, in limita competentei acordate de catre Coordonatorul de Vanzari
7. Raporteaza Coordonatorului de Vanzari saptamanal/zilnic dupa caz, problemele aparute in derularea activitatilor curente ale postului si solutii de rezolvare a acestora.

CERINTE

- experienta in vanzari minim 2 ani in domeniul echipamente si instalatii / domeniu conex
- studii superioare tehnice
- domiciliul stabil in judetul Buzau
- abilitati de comunicare, negociere si organizare
- disponibilitate pentru deplasari
- carnet de conducere categoria B
- Dinamism, orientare catre rezultate

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial competitiv
- masina de serviciu si telefon mobil
- cursuri de perfectionare
- posibilitatea dezvoltarii personale

Numai candidatii selectati vor fi contactati

Retea de vanzare nationala pentru materiale de instalatii termice.

Trust Euro Therm SRL este fondata la 5 octombrie 1993 si activeaza in domeniul distributiei de centrale termice, accesorii pentru instalatii si sisteme de climatizare.

Politica firmei se bazeaza in primul rand pe calitate, in centrul atentiei sale fiind intotdeauna consumatorul final. Pe parcursul anilor au fost oferite celor interesati produse si servicii in conformitate cu cerintele pietei. Acest lucru s-a materializat si printr-o atenta selectie a furnizorilor, precum si prin sprijinirea clientilor actuali pentru care s-au organizat cursuri tehnice, de vanzari si service, s-au oferit servicii de consultanta, de proiectare.