REPREZENTANT ZONAL DE VANZARI (Banat, Transilvania)

SMART TRAINING S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Gestionarea clientilor aflati in acest moment in portofoliu;
- Dezvoltarea portofoliului de clienti;
- Participarea la licitatii in numele companiei;
- Propunerea diferitelor strategii de promovare;
- Monitorizarea, evaluarea si optimizarea retelei de distributie;
- Mentinerea unei bune comunicari cu celelalte departamente ale firmei.

CERINTE

- Studii superioare (tehnice sau economice);
- Experienta minim 1 an in vanzari industriale;
- Experienta in vanzari de lubrifianti reprezinta un avantaj major;
- Excelente abilitati de comunicare si negociere;
- Bune cunostinte de operare PC;
- Permis de conducere cat. B cu experienta.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial avantajos;
- Logistica aferenta postului (masina, laptop, telefon)
- Munca intr-o echipa tanara si profesionista.

Smart Training, firma clujeana de consultanta in domeniul resurselor umane, asista importanta companie internationala, specializata in productia si distributia de lubrifianti, in selectia pentru postul de DIRECTOR ZONAL DE VANZARI (BANAT, TRANSILVANIA).