Reprezentant zonal de vanzari

SMART TRAINING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promovarea pachetului de produse si servicii oferite de firma;
- promovarea imaginii firmei;
- incheierea si urmarirea derularii contractelor cu clientii din regiunea alocata;
- realizarea volumelor de vanzari stabilite pentru zona sa;
- extinderea si asigurarea bunei functionalitati a retelei de distributie;
- crearea si permanenta dezvoltare a portofoliului de clienti;
- consiliere tehnica pentru clientii din portofoliu;
- monitorizarea concurentei;
- realizarea de analize de piata;

CERINTE

- studii superioare tehnice;
- experienta in domeniul vanzarii min. 2 ani;
- experienta in domeniul vanzarilor de anvelope reprezinta un avantaj major;
- bune cunostinte de operare PC (MS Office);
- cunostintele de limba engleza si/sau italina reprezinta avantaj;
- persoana motivata, dornica de afirmare;
- loial companiei, organizat, adaptabil, inovativ, sociabil si comunicativ;
- permis de conducere cat. B cu experienta si fara evenimente majore;

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv;
- logistica aferenta postului (masina, laptop, telefon)
- avantaje complementare (training, excursii, servicii medicale etc)

Smart Training a fost fondata in 2002 si activeaza de atunci cu succes pe piata Clujului si nu numai. Principalul sau scop a fost de a oferi servicii profesioniste de instruire de personal, la standardele impuse de piata internationala de Resurse Umane, care sa contribuie la dezvoltarea afacerilor clientilor. Succesul pe care l-au avut programele de training a condus la extinderea domeniului de activitate. Din vara anului 2003 au fost demarate doua activitati noi: Recrutare si selectie de personal si Consultanta de afaceri. Eforturile noastre se indreapta intotdeauna catre gasirea celor mai bune solutii de care au nevoie clientii nostri.
Responsabili pentru succesul pe care l-am obtinut in domeniile in care am activat sunt membrii echipei Smart si profesionalismul lor.