Reprezentant Zonal

Izoterom Oradea

Job expirat

RESPONSABILITATI

Obiective:
- Promovare si distributie materiale plastice si ambalaje
- Dezvoltarea si mentinerea portofoliului de clienti
- Negocierea si incheierea contractelor de distributie catre utilizatori de tip industrial
- Intocmire de oferte
- Prospectarea pietei in vederea identificarii de clienti noi

CERINTE

- Simt comercial
- Cunostinte operare PC
- Permis de conducere cat B
- Abilitati de comunicare si negociere
- Dinamism, spontaneitate, optimism
- Rezistenta la stress
- Dorinta de a invata, ambitia atingerii scopului final

BENEFICII OFERITE

- Venituri atractive fixe corelate cu bonusuri de activitate
- Telefon mobil
- Sansa de dezvoltare profesionala si intelectula

Firma Izoterom Oradea este membra a grupului de firme IZOTEROM, care prin produsele sa asigura o solutie tehnica moderna, viabila, economica, nepoluanta si la cele mai inalte standarde europene. Izoterom Oradea produce si imprima folie PE in trei straturi si pana la 6 culori. Solutiile noastre de ambalare respecta cerintele europene si asigura o calitate superioara a produselor plastice.