Reprezentant vanzari teritorial

Ki-ma

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Identifica noi clienti potentiali pe piata
- Dezvolta baza de date cu clienti pe zona Transilvania
- Isi planifica activitatea de vanzare
- Intocmeste si transmite la termen rapoartele de activitate solicitate de catre companie
- Aduna informatii despre concurenta si clientii lor
- Realizeaza ofertele pentru produsele din portofoliu
- Negociaza, incheie si urmareste executarea contractelor

CERINTE

- Bune abilitati de comunicare si negociere
- Disponibilitate pentru deplasare in teritoriul alocat
- Permis auto cat. B
- Experienta in vanzari directe
- Experienta in lucrul cu targete, rapoarte, planificari, fise de client
- Foarte bune abilitati de comunicare si negociere, orientare spre client, proactiv
- Spirit organizatoric
- Seriozitate, dinamism, organizare

BENEFICII OFERITE

- Laptop, telefon, masina

DESCRIEREA FIRMEI

Importator cadouri, suveniruri si decoratiuni interioare