Reprezentant vanzari tehnica medicala

Avixa

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru unul dintre clientii nostri recrutam un reprezentant de vanzari in aria de tehnica si dispozitive medicale.
Responsabilitati:

-realizarea obiectivului de vanzari al companiei pentru zona desemnata
-raportarea activitatii conform cerintelor companiei
-conformarea la politica de promovare a companiei

CERINTE

- absolvent de medicina, bioinginerie, fizica medicala, biochimie- OBLIGATORIU!!
-experienta in promovare farmaceutice, parafarmaceutice, tehnica medicala, distributie farmaceutice constituie un avantaj decisiv
-candidatii care nu vor indeplini criteriul minim de selectie nu vor fi contactati

BENEFICII OFERITE

salariu fix plus bonificatii in functie de rezultate
masina de serviciu
laptop, telefon
pregatire de specialitate

Oferim servicii de training in vanzari, marketing, comunicare, logistica, management si multe altele.

Recrutam personal in functie de cererea beneficiarilor.

Asistam companiile in vederea realizarii business -plan - urilor.