REPREZENTANT VANZARI Software

Split Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

- identificare clienti;
- prezentarea companiei si a portofoliului acesteia;
- organizarea prezentarii de specialitate;
- elaborarea ofertelor si negocierea lor conform metodologiei firmei;
- incheierea de contracte

CERINTE

- studii superioare;
- 2 ani experienta in vanzari pe domeniul IT sau alt domeniu cu ciclu lung de vanzare;
- cunoasterea limbii engleze la nivel mediu sau a limbii maghiare la nivel mediu;
- cunostinte de operare MS Office (Power Point), Internet;
- dinamism, perseverenta, initiativa, abilitati de comunicare eficienta, abilitati de lucru individual si in echipa;
- permis conducere categoria B;

BENEFICII OFERITE

- conditii avantajoase de salarizare;
- domeniu dinamic de munca;
- posibilitati de promovare;
- expunere internationala;
- asigurare de viata si accidente;

Split Consulting, motorul tau de cautare, recruteaza si selecteaza pentru clientul sau, renumita firma de dezvoltare sisteme informatice, persoana cea mai potrivita pentru acest post.
Aplicati si on line in baza de date Split Consulting la adresa www.splitconsulting.ro si verificati lista de posturi disponibile!