Reprezentant vanzari servicii Enel

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Iti doresti o cariera in domeniul vanzarilor?
Vrei sa te dezvolti profesional intr-o echipa vesela, tanara si dinamica, dar, in acelasi timp, sa fii apreciat si respectat?
Atunci, suntem bucurosi sa te cunoastem si sa reprezinti Enel Furnizare in noul punct de vanzare din Polus Center Cluj.
Daca te caracterizeaza:
Alaturi de ceilalti membri ai echipei, vei fi implicat in activitati care presupun:
- promovarea imaginii produselor și serviciilor Enel Furnizare
- oferirea celei mai bune experiențe de vânzare și post-vânzare;
- folosirea vânzarii consultative și proactive;
- crearea unui mediu de lucru care să faciliteze succesul echipei;
- respectarea procesele și procedurile interne având la bază principii etice;
- dezvoltarea permanenta pentru oferirea celor mai bune servicii clientilor nostri

CERINTE

Personalitate dinamica, deschisa, cu dorinta de afirmare;
Ambitios, competitiv, consecvent;
Abilitati crescute de comunicare, prezentare, negociere si persuasiune;
Experienta si traininguri in domeniul vanzarilor poate reprezenta un avantaj.
Esti candidatul ideal!

BENEFICII OFERITE

Training-uri în tehnici de vânzare si negociere de produse si servicii;
Pachet salarial motivant.
Posibilitatea de promovare.
Hai, fii happy!
www.enel.ro