REPREZENTANT VANZARI PUBLICITATE

Smart Training SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promovarea produselor companiei (spatiu publicitar);
- negocierea si incheierea contractelor de publicitate;
- managementul relatiilor cu clientii si al contractelor incheiate;
- dezvoltarea si administrarea bazei de clienti ai firmei.

CERINTE

- studii medii sau superioare;
- experienta in vanzari directe sau in vanzarea de publicitate reprezinta avantaj;
- experienta in PR, comunicare, organizare evenimente reprezinta avantaj;
- bune abilitati de comunicare si interrelationare;
- dinamism, seriozitate, responsabilitate;
- permis de conducere cat. B reprezinta un avantaj;
- bune cunostinte de operare PC.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant ( salariu fix + comision + bonusuri );
- posibilitate de training in cadrul companiei;
- posibilitati de promovare;
- logistica aferenta postului.

Smart Training, firma de consultanta in afaceri si resurse umane din Cluj-Napoca asista ZILE & NOPTI in selectia pentru postul de REPREZENTANT VANZARI PUBLICITATE (locatia Cluj-Napoca).