Reprezentant vanzari/ publicitate

Pop Imobiliare

Job expirat

RESPONSABILITATI

- efectueaza apeluri telefonice la potentiali clienti
- se deplaseaza la locatiile indicate
- realizeaza fotografii
- incheie contracte
- incaseaza contravaloarea contractelor
- descarca si incarca pozele in calculator
- posteaza anunturi pe site-ul agentiei

CERINTE

Ce cerem:
- carnet de conducere categ. B,
- auto personal dispus sa-l foloseasca in scop de serviciu,
- dispus la munca de teren,
- cunostinte de utilizare PC,
-seriozitate,
- persoana comunicativa, putere de convingere, atent la detalii,
- dorinta de munca.

BENEFICII OFERITE

Ce oferim:
- decontarea combustibilului,
- telefon de serviciu,
- birou,
- materiale necesare desfasurarii muncii,
- 2 modalitati de plata: salar fix + comision sau plata pe baza de comision din contractele incheiate.

Agentia Pop Imobiliare activeaza pe piata imobiliara din Floresti de mai bine de 7 ani, iar in ultimul an ne-am ocupat si de publicitatea online, site-ul administrat de noi fiind Imotransilvania.ro.