Reprezentant vanzari produse profesionale

DIVAHAIR

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Prospectarea continua a pietei, identificarea de noi clienti si incheierea contractelor cu acestia;
- Mentinerea si dezvoltarea relatiilor de afaceri cu clientii existenti;
- Realizarea de oferte bazate pe necesitatile si cerintele clientilor si participarea la negocieri;
- Prezentarea de rapoarte de vanzari catre superiorul direct;
- Atingerea planului lunar de vanzari

CERINTE

-ai experienta in vanzari de minim 2 ani? (daca este pe parte de comert produse profesionale reprezinta un real avantaj)
-ai carnet de conducere categoria B?
-esti o persoana carismatica, ce dispune de persuasiune si iti doresti sa comercializezi produse profesionale?
-reusesti sa te adaptezi oricarui tip de persoana cu care intri in contact?
-esti o persoana ambitioasa, orientata spr rezultat si cauti sa te perfectionezi permanent pe ramura profesionala?
-esti in cautarea unui job dinamic, care presupune deplasari frecvente la clienti?
-dispui de imaginatie si gasesti cu usurinta solutii?
Daca ai raspuns cu DA la toate cele de mai sus, cu siguranta esti ceea ce cautam! Da-ne ocazia sa te cunoastem! Trimite-ne cv-ul tau!

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv format din salariu fix si bonusuri in functie de vanzarile efectuate
- masina, telefon & laptop
- posibilitati reale de dezvoltare profesionala intr-o echipa tanara si orientata spre rezultate

*nota: Cv-urile aplicante pot fi valorificate intre 1-pana la 30 de zile de la data aplicarii.

Compania noastra se ocupa cu administrarea unui grup de firme a caror activitate se invarte in jurul targetului feminin. De peste 5 ani oferim continut online premium cititoarelor noastre cat si servicii de publicitate ultra-eficiente clientilor cu care colaboram prin intermediul portalului www.divahair.ro. De curand ne-am extins si pe partea de produse profesionale pentru saloane, DIVAHAIR Cosmetics fiind cel mai tanar membru al grupului nostru de firme. Suntem o ochipa foarte tanara, deschisa si orientata catre rezultate.