Reprezentant Vanzari Pitesti, Cluj

HUMANGEST GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

- Identifica si contacteaza potentiali clienti in vederea remiterii ofertei, negocierii, incheierii si executarii contractelor comerciale;
- Efectuarea de vizite la sediile clientilor;
- Job-ul presupune munca de teren.

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:

Experienta in vanzari echipamente minim 2 ani;
Bune abilitati de comunicare, negociere, B2B;
Persoana motivata, dinamica, gandire pozitiva;
Aptitudini de planificare, organizare si stabilire a prioritatilor;
Detinator premis de conducere;
Studii superioare tehnice sau economice.

BENEFICII OFERITE

Oferta (bonusuri, beneficii)

- salariu fix
- comision vanzari
- masina
- telefon

DESCRIEREA FIRMEI

COMPANY DESCRIPTION:

HUMANGEST GROUP va pune la dispozitie o gama variata de servicii: recrutare si selectie de personal atat pe perioada nedeterminata cat si determinata, in toate domeniile de activitate si pentru orice fel de calificari si nivel de experienta, administrarea contractelor de munca temporara, formare si integrare profesionala.