REPREZENTANT VANZARI/ MEDIC VETERINAR

Pamas Trading Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

SC Pamas Trading SRL isi mareste echipa. Esti pasionat de comunicare? Cautam coleg/colega pentru postul de reprezentant medical in judetul Cluj si judetele limitrofe.
- prezentarea si promovarea produselor din portofoliul companiei
- sustinerea vanzarilor, indeplinirea obiectivelor de vanzari
- mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii companiei
- identificarea de noi clienti/potentiali
- presteaza activitati specifice (direct marketing, sampling)

CERINTE

Candidatul ideal:
Cunoasterea produselor si a caracteristicilor specifice brandului - reprezinta un avantaj
- studii superioare absolvite (Medicina Veterinara/Zootehnie-preferabil);
- experienta nu este obligatorie dar este un avantaj;
- cunostinte de PC (Word, Excel);
- excelente abilitati de comunicare,negociere, prezentare;
- putere de convingere;
- capacitate de a lucra in echipa;
- atitudine proactiva, flexibilitate, dinamism, autoorganizare
- disponibilitate pentru deplasari

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
• Pachet salarial atractiv, cu bonusuri pentru performante
• Masina, telefon, tableta
• Oportunitati de dezvoltare profesionala

Pamas Trading SRL este o companie cu 16 ani de experiență și în continuă dezvoltare în domeniul Pet / Vet cu o echipa ambițioasă, formată în mare parte din medici veterinari.
Obiectul principal de activitate: importul și distribuția produselor medicinal veterinare, hrană și accesorii pentru animale de companie.
Ne străduim să fim un adevărat partener clientilor nostri oferindu-le produse la preţuri competitive, cu un raport foarte bun calitate pret si servicii prompte si de calitate legate de activitatea de distribuţie.
Produsele comercializate se bucură pe plan intern și internațional de un feedback excelent, înregistrand creșteri majore în cotele de piață. Ne bucură faptul că putem oferi consumatorilor din Romania o nutriție corectă, susținută științific și diferită de produsele existente pe piața noastră.