Reprezentant Vanzari Materiale de Constructii

Die Beste Import Export srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Crearea si dezvoltarea portofoliului de clienti in zona arondata
- Implementarea strategiei de vanzari in teritoriu
- Analiza pietei din zona arondata (concurenta, politici de preturi)
- Promovarea si vanzarea de materiale de amenajari interioare specifice ariei de activitate a firmei
-Vizitarea saptamanala a clientilor
-Preluarea comenzilor si incasarea instrumentelor de plata
-Verificarea si coordonarea livrarilor de marfa catre clienti
-Cautarea permanenta a unor noi clienti

CERINTE

- onestitate, studii de preferinta tehnice, experienta în negocieri directe,
- cunostinte în domeniul materialelor de constructii sustinute de experienta în munca de teren,
- carnet de conducere cat. B valid, minim 5 ani vechime
- cunostinte de bază în IT,
- excelente abilitati de comunicare, limbaj clar şi direct , intelegerea mesajelor transmise, prezenta fizica îngrjita, disponibilitate la program prelungit.
-o buna conlucrare în echipă,
-deschidere pentru idei noi si de îmbunătăţire a muncii proprii,
-spirit de iniţiativă si o buna adaptare la situaţiile noi,
-capacitatea de monitorizare a propriei activitati si de
rezolvare independenta a problemelor
Constituie avantaje:
- referinte
-cunoasterea limbilor straine

BENEFICII OFERITE

Conditii atractive de salarizare, masina de serviciu, telefon mobil, precum si posibilitati de dezvoltare continua a carierei si de pregatire profesionala.

Materiale de Constructii, Cofraje, Utilaje si Accesorii pentru Constructii