Reprezentant Vanzari Materiale Constructii

PSIHOSELECT

Job expirat

RESPONSABILITATI

- prospectarea zonei alocata si dezvoltarea bazei de date de clienti
- prezentarea produselor companiei (vanzarea de placaj pentru cofraje , mobila, Panel, OSB, grinzi popi metalici, placaj antiderapant, lambriuri lemn, dusumea de lemn)
- ofertarea si contractarea clientilor
- verificarea stocurilor, incasare
- mentinerea relatiei cu clientii

CERINTE

- experienta minim 3 ani in vanzari material lemnos sau materiale de constructii
- studii superioare
- cunostinte avansate de limba engleza sau germana
- cunostinte avansate de operare PC (MS Office, Internet)
- carnet de conducere categoria B

Psihoselect este compania de consultanta in resurse umane cu o experienta de peste 7 ani pe piata din Rom¿nia. Asistam firmele in proiecte de recrutare si selectie de personal pentru pozitii de top si middle management. Pe l¿nga serviciile de recrutare si selectie, clientii beneficiaza si de proiecte de consultanta pentru stabilirea grilei salariale si a structurii optime de personal, precum si de proiecte de dezvoltare personala si training.

Clientul nostru,

face parte dintr-un grup austriac, fiind unul dintre principalii producatori de de placaj cu film fenolic si PFL din Europa. Calitatea produselor sale este recunoscuta si apreciata inclusiv de piata romaneasca, de multi ani.