Reprezentant vanzari - judetul Cluj

Dorsan Impex

Job expirat

RESPONSABILITATI

- gestionarea portofoliului de clienti
- atingerea obiectivelor stabilite pentru vanzari
- urmarirea continuitatii livrarilor si a incasarilor
- mercantizarea produselor conform standardelor firmei

CERINTE

- experienta in vanzari minim 1 an!
- studii medii
- excelente abilitati de comunicare si negociere
- permis auto categoria B

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv, cu recompensarea performantei
- autovehicul, telefon mobil
- activitate intr-un colectiv tanar si dinamic

Dorsan Impex S.R.L a fost infiintata in anul 1994 si este situata in Cluj Napoca, judetul Cluj.

Cu un efectiv de 115 angajati, Dorsan Impex S.R.L comercializeaza o gama larga de produse: apa minerala Borsec, sucuri Giusto, cafea Metropolitan, bere Ursus si alte produse alimentare si nealimentare. Produsele si serviciile noastre au ca piata principala de desfacere judetul Cluj. Clientii nostri sunt firme importante de pe plan local.