REPREZENTANT VANZARI / jud.Cluj

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- prospectarea pietei si sesizarea oportunitatilor de afaceri,
- indentificarea de noi clienti si dezvoltarea relatiilor cu acestia,
- coordonarea proceselor de vanzare cu actualii si potentialii clienti,
- intocmirea ofertelor si negocierea contractelor
- intocmirea raport saptamanal
- mentinerea relatiilor cu clientii existenti
- deservirea clientilor in judetul Cluj

CERINTE

-abilitati foarte bune de comunicare, negociere si lucrul in echipa.
-cunoasterea tehnicilor de vanzare,
-bun negociator
-foarte bune abilitati de comunicare
-limba maghiara
-experienta in vanzari

BENEFICII OFERITE

-salariu : 800 Ron net + 0,3 – 0.5 % comision din incasari
-masina de serviciu
-telefon de serviciu
-laptop

Public Euroconsulting este o Agentie de Resurse Umane din Oradea, acreditata, oferind solutii complete de personal, in toate domeniile de activitate.

Informatii suplimentare la tel:0359.411.229; 0745.676.278
www.publiceuroconsulting.ro
www.yourjobs.ro

Clientul nostru este unul din liderii de pe piata regionala de comert cu echipamente complete de incalzire, avand deja 3 puncte de desfacere in judetul Bihor, unul in judetul Salaj si unul in Cluj-Napoca, si peste 40 de colaboratori pe piata.