Reprezentant vanzari (echipamente electrice)

SMART TRAINING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- gestionarea si dezvoltarea bazei de clienti si distribuitori;
- identificarea de noi clienti;
- promovarea si vanzarea produselor si solutiilor in domeniul electric si de automatizari;
- oferirea de consultanta tehnica clientilor si colaboratorilor.

CERINTE

- experienta in vanzarea de aparataj si accesorii electrice (avantaj);
- experienta intr-o pozitie de reprezentant vanzari (minim 1 an);
- studii medii sau superioare (avantaj);
- bune cunostinte despre piata locala de aparataj electric (avantaj);
- foarte bune abilitati de comunicare si prezentare;
- perseveranta, spirit organizatoric;
- disponibilitate de munca sustinuta pe teren;
- permis de conducere valid, categoria B, fara evenimente rutiere grave;
- cazier judiciar (fara probleme).

BENEFICII OFERITE

- munca intrun colectiv profesionist
- infrastructura foarte buna a postului
- posibilitate de instruire profesionala
- recompensarea in functie de rezultate
- bonusuri pentru depasirea obiectivelor

SMART TRAINING este o firma de consultanta in resurse umane din CLUJ-NAPOCA care are ca principale servicii:
- recrutarea si selectia de personalului,
- evaluarea performantelor profesionale,
- evaluarea psihologica,
- training.

Smart Training, companie care ofera solutii inteligente de resurse umane, asista firma producatoare si importatoare d echipamente electrice profesionale (aparataj electric) si accesorii electrice, in selectarea unei persoane pentru postul de REPREZENTANT VANZARI, pentru zona CLUJ.

CLUJ-NAPOCA
Adresa: str. C-tin Brancusi, 2/9
Mobil: +40 743 16 65 10
Telefon/Fax: +40 264 45 06 08
Email: office@smart-training.ro