REPREZENTANT VANZARI ECHIPAMENTE DE SECURITATE SI SIGURANTA ELECTRONICA - PUNCT DE LUCRU CLUJ-NAPOCA

HELINICK

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Realizarea tintei de vanzari in zona TRANSILVANIA, lunar/trimestriala/anual
- Coordonarea intregii activitati de vanzari in zona alocata
- Marirea bazei de clienti si vizitarea clientilor existenti
- Cresterea cotei de piata
- Activitati complementare marketing/scolarizare/administrare furnizori
- Disponibilitate pentru delegatii
- Coordonare si comunicare cu echipa de vanzari

CERINTE

- Studii superioare tehnice, profil electro- si/sau IT
- Cunostinte echipamente de securitate si siguranta electronicqa, prezinta avantaj
- Experienta minima in vanzari
- Limba enegleza, nivel avansat
- Carnet de conducere
- Disponibilitate deplasari in zona de acoperire

BENEFICII OFERITE

- Salariu atractiv legat de aptitudini si performanta
- Bonus trimestrial in functie de realizarea obiectivelor
- Autoturism de serviciu
- Telefon mobil
- Laptop
- Bonuri de masa

HELINICK a fost infiintata in 1991, fondatorii sai prevazand o companie destinata rezolvarii problemelor si acordarii unui suport inteligent pentru sistemele de securitate electronica. Ca raspuns la nevoile consumatorilor, a rezultat o dezvoltare a tehnologiei sistemelor de securitate, cat si a solutiilor pentru clienti.
Dezvoltarea societatii a fost posibila utiliz?nd experienta de 15 ani a personalului companiei in domeniul ingineriei sistemelor de inalta securitate, precum si a tehnologiilor avansate.Forta si
dezvoltarea continua se bazeaza pe urmatoarele elemente:
* CALITATE TOTALA certificata ISO9001
* PRODUSE certificate CE
* SERVICE in peste 30 orase din ROMANIA
* INSTRUIRE instalatori/clienti cu suport tehnic complet