REPREZENTANT VANZARI - CONSUMATORI CASNICI

TOTAL PACK S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- incheierea de contracte noi cu persoane fizice;
- dezvoltarea zonala a retelei de clienti - consumatori casnici;
- mentinerea retelei de clienti actuala;
- abordarea unui numar cat mai mare de potentiali noi clienti (persoane fizice), precum si incheierea unui barem minim de contracte.

CERINTE

- detinerea unui autoturism personal;
- se cauta o persoana foarte deschisa, comunicativa, lipsita de prejudecati si "teama" de a aborda persoanele fizice la domiciliu;
- seriozitate maxima corelata cu o implicare activa in munca;
- flexibilitate in program, incluzand aici si vizitele la clienti in decursul dupa-amiezelor si in zilele de sambata.

BENEFICII OFERITE

- telefon de serviciu;
- salarizare foarte motivanta;
- bonusuri pentru realizari exceptionale.

Firma se ocupa cu producerea , imbutelierea si comercializarea de apa purificata ¿Smarald¿, in bidoane de 19 litri.