Reprezentant vanzari - consumabile IT, incarcari cartuse - Iulius Mall CLUJ

sc inkark trading srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Obiective principale:
Realizarea targetului de vanzare alocat
Cresterea numarului de clienti noi

Activitati:
Vanzari consumabile originale si compatibile pentru imprimante inkjet si laser, kit-uri refill, cerneala, alte echipamente din portofoliul companiei care sunt importate direct
Servicii de refill-ari cartuse inkjet si laser, reconditionari
Identifica noi clienti potentiali pe piata - baze de date de clienti actuali si potentiali
Face rapoarte de activitate
Aduna informatii despre clientii potentiali si clientii actuali
Invata produsele si caracteristicile tehnice

CERINTE

Cunostinte PC: Excel, Internet
-nu necesita experienta in domeniu

BENEFICII OFERITE

- bonusuri in functie de vanzari