REPREZENTANT VANZARI- CLUJ NAPOCA

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie specializata in oferirea de solutii de eficientizare energetica.

Responsabilitati

identificarea de noi clienti, mentinerea, dezvoltarea relatiei cu clientii actuali
oferirea de consultanta cu privire la serviciile,solutiile si produsele oferite
pregatire ofertelor de colaborare, incheierea contractelor de servicii;
consultanta post-contractare, realizare rapoarte

CERINTE

Cerinte

Studii medii/superioare tehnice
Cunostinte de limba Engleza
Cunostinte operare PC
Experienta in vanzari , avantaj experienta in vanzarea de servicii
Onest, responsabil, organizat, orientat spre dezvoltare personala
Disponibilitatea de a folosi masina personala in interes de serviciu

BENEFICII OFERITE

Oferta

Pachet salarial motivant
Laptop
Telefon mobil
GPS
Mediu de lucru profesionist

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA.
Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI.
Va asteptam la sediile noastre din Baia Mare, Bucuresti, Cluj Napoca, Iasi, Oradea, Sibiu si Timisoara.