Reprezentant vanzari - Cluj Napoca

WOODCOTE ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Mentinerea si dezvoltarea vanzarii tip business to business catre constructori, arhitecti, proiectanti, proiecte, Promovarea imaginii si produselor firmei, negocierea si incheierea de contracte, analiza concurentei

CERINTE

Experienta minim 2-3 ani in domeniu vanzarilor de materiale de constructie - cerinta eliminatorie
Operare PC: Word, Excel
Abilitati de comunicare, relationare si negociere
Capacitate organizatorica si rapiditate in luarea deciziilor
Carnet de conducere categ B
Disponibilitate pentru program prelungit si deplasari
Domiciliul stabil in zona unde isi va desfasura activitatea

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv (salariu fix, comision din vanzari si alte beneficii-masina, telefon mobil).
Posibilitatea dezvoltarii pe plan personal si profesional prin participarea la training-uri de specialitate

Woodcote Romania membra a grupului de firme WOODCOTE, avand ca obiect principal de activitate importul si distributia sistemelor de materiale pentru constructii.