REPREZENTANT VANZARI - Cluj Napoca

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este unul dintre cele mai mari grupuri europene de extrudare a aluminiului si de productie a profilelor din aluminiu, avand numeroase centre de productie, retele extinse de distributie si vanzare precum si depozite pentru produsele ce pot fi intrebuintate in aplicatiile arhitecturale si industriale.
- Dezvoltarea portofoliului de clienti
- Promovarea produselor/serviciilor firmei
- Urmarirea pana la finalizare a proiectelor/ofertelor catre client

CERINTE

- Studii superioare in domeniul tehnic sau economic
- Experienta de minim 2 ani in vanzari (preferabil in domeniul tehnic)
- Cunoasterea limbii engleze la nivel mediu/avansat
- Cunoasterea pachetului MS Office
- Carnet de conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI. Va asteptam la sediile noastre din Sibiu, Bucuresti, Timisoara, Cluj Napoca, Arad!