REPREZENTANT VANZARI - Cluj

MOBISHOP- membru RTC Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

Daca ai experienta in vanzari si cauti expansiune profesionala, tot ceea ce iti ramane de facut este sa te alaturi echipei noastre de profesionisti, care te va ajuta sa-ti atingi obiectivele profesionale. Te asteptam!
Persoana selectata:
- promoveaza produsele companiei;
- gestioneaza portofoliul de clienti existenti;
- identificarea de noi posibilitati de dezvoltare prin gasirea de noi clienti;
- implementeaza politica de vanzari promovata de companie;
- monitorizeaza derularea contractelor;
- elaboreaza rapoarte de vanzari;

CERINTE

Studii superioare;
Experienta minim 1 an in vanzari directe;
Abilitati comunicare si interrelationare;
Dinamism, creativitate, initiativa;
Permis auto, cat. B.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant, masina de serviciu, telefon;
Program de instruire in tehnici de vanzare, negociere;
Posibilitatea construirii unei cariere alaturi de o echipa performanta.

Pe o piata dominata de companii multinationale, RTC Holding reprezinta unul din putinele grupuri comerciale mari in proprietate romaneasca, un holding cu mai mult de 65 de companii, lider pe zona de birotica-papetarie(Office Express), cargo-curierat(TCE) si retail produse media(Diverta).
Pentru RTC Holding, 2005 a insemnat aniversarea a 15 ani de activitate pe piata romaneascasi o strategie de expansiune puternica pe mai multe segmente de piata printr-o politica de achizitii spectaculoase: Grupul Best, Sistec, Simtech Datacom, ProCa si nu in ultimul rand distribuitorul de carte ProNoi.
15 ani de prezenta pe piata romaneasca au insemnat performante deosebite:
- de sase ori mai multe carti vandute decat numarul lucrarilor aflate in biblioteca din Alexandria;
- DVD-urile cumparate de la noi insumeaza 35 de ani de film, in timp ce CD-urile insumeaza 110 ani de muzica;
- cu hartia de copiator vanduta de Grup se pot umple 140 de trenuri Orient Express;
- numarul caietelor produse de RTC este egal cu numarul locuitorilor globului in anul 1;
- prin firma de cargo-curierat s-a transportat de-a lungul timpului greutatea a 3.250 de navete Discovery;
- cu instrumentele de scris vandute de RTC se poate trasa o linie de 60 de milioane de kilometri(de la Pamant la Marte).
Mobishop este partener strategic al operatorilor Romtelecom, Orange si Vodafone pentru produse preplatite de telefonie fixa si mobila, lider in distributia de carduri preplatite de voce si internet RDS, PC Net, Easy Comm, Astral Telecom, Magic Telecom.