Reprezentant Vanzari Cluj

Inform Lykos SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promoveaza produsele companiei pe piata;
- Dezvolta si gestioneaza portofoliul de clienti;
- Ofera consultanta clientilor referitor la produsele si serviciile solicitate;
- Este responsabil cu realizarea obiectivelor de vanzari trimestriale si anuale;
- Intocmeste rapoarte privind activitatea desfasurata.

CERINTE

- Minim un an experienta in activitatea de vanzari directe;
- Studiile superioare constituie un avantaj;
- Cunostinte operare PC (Word, Ecel, Outlook);
- Permis auto, categoria B;
- Abilitati foarte bune de comunicare si negociere;
- Spirit intreprinzator.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv.

Membra a unui grup de companii multinational, activeaza in domeniul tipografic si al serviciilor IT fiind specializata in productia de: formulare fiscale cu regim special, tiparituri comerciale, tiparirea de date variabile, personalizare carduri, programe de fidelizare, etc. In prezent, in Romania, compania numara peste 350 de angajati.