Reprezentant vanzari

HINK HR

Job expirat

RESPONSABILITATI

Acceptă provocarea de a face diferenţa împreună!
Clientul nostru face tot posibilul pentru a oferi o experienţă memorabilă clienţilor săi! Reprezintă o companie care îşi preţuieşte angajaţii, îi recompensează pe măsură şi care aşteaptă un angajament pentru excelenţă din partea echipei noastre.

Sarcini şi activităţi specific postului:

- promovează imaginea şi serviciile departamentului său în relaţiile cu clienţii
- întreţine relaţii de colaborare şi menţine regulat contactul cu clienţii atât la sediul companiei cât şi pe teren;
- stabileşte şi menţine o bună relaţie de afaceri cu toţi clienţii din zona arondată
- identifică oportunităţi de afaceri şi finalizează contracte pe termen lung, securizează cifra de afaceri
- menţinerea şi dezvoltarea portofoliului de clienţi
- prospectarea pieţei imobiliare şi identificarea de noi oportunităţi săptămânal

CERINTE

Cerinţe:
- studii superioare;
- bune abilităţi de comunicare şi negociere;
- persoană dinamică, adaptabilă şi integră
- bune abilităţi de organizare, spirit de echipă
- orientare spre rezultate şi orientare către client
- cunoştinţe operare PC Word, Excel- nivel mediu
- permis de conducere categoria B(constituie un avantaj)
- experienţă în domeniul vânzărilor(constituie un avantaj)
-spirit anteprenorial

BENEFICII OFERITE

Oferta (beneficii):

Venituri motivante
Climat organizaţional dinamic
Telefon de companie, materiale de promovare (cărţi de vizită)
Formare continuă din partea experţilor în domeniu şi oportunităţi de dezvoltare profesională

HINK este o companie de consultanţă în resurse umane înfiinţată în Cluj-Napoca ce îşi desfăşoară activitatea în următoarele arii de expertiză: recrutare şi selecţie profesională, administrare de personal şi procese, formare şi dezvoltare profesională, evaluare de performanţe şi consultanta on-site.

Ne mandrim cu o echipa de Psihologi organizationali – atestati cu drept de libera practica in Psihologia Muncii si Organizationala cu experienta in Recrutare si Selectie, Traing si Formare, Evaluare de performante si Consultanta. Din experienta academica si cea profesionala am dobandit o gama larga de competente cu aplicabilitate in domenile Psihologiei si Managementului Resurselor Umane.

Având în vedere că în organizaţii schimbarea este singura constantă (Heraclit) şi este o experienţă de învăţare ne propunem ca prin serviciile pe care le livrăm să ne putem adapta atât noi ca şi companie cât şi colaboratorii/clienţii noştri oricărei situaţii, condiţii şi oricărui context nou.