Reprezentant Vanzari

TRENKWALDER S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie ce are ca domeniu de activitate comercializarea si depanarea echipamentelor si consumabilelor pentru industria publicitara.

- Identificarea potentialilor clienti si prospectarea pietei pe zona alocata: TM, AR, BH, HD, SJ, SM, MM;
- Promovarea produselor si serviciilor companiei;
- Oferirea de consultanta in domeniul productiei publicitare;
- Monitorizarea permanenta a evolutiei pietei si monitorizarea concurentei;
- Realizarea raportarii necesare managementului vanzarilor.

CERINTE

- Cunoasterea avansata a limbii maghiare;
- Cunostinte de limba engleza la nivel mediu;
- Studii superioare finalizate in domeniul tehnic;
- Experienta de minim 2 ani in vanzari B2B;
- Persoana comunicativa, dinamica, orientata spre rezultate.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial competitiv, un mediu de lucru profesionist si sprijin constant in dezvoltarea carierei

Trenkwalder este o companie specializata in servicii de resurse umane.
Serviciile noastre: leasing de personal, recrutare, cercetari de piata, salarizare si administrare de personal.training, teambuilding.