REPREZENTANT VANZARI

ForumConsult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Reprezentant Vanzari in domeniul echipamente IT: imprimante, copiatoare, scanere, multifunctionale.

Activitati specifice de Vanzari: contactare clienti,vanzare, intocmirea contractelor, gestionare relatie de parteneriat cu fiecare client.
Activitati specifice de mentenanta: contactarea clientilor din portofoliu & identificarea nevoilor lor, promovarea produselor, promotiilor etc.; vanzarea serviciilor de mentenanta, incheierea contractelor.

Deplasari la clientii din zona arondata - aria de acoperire CJ, BN, SJ

CERINTE

1. Studii superioare
2. Experienta relevanta in vanzari consultative
3. Responsabilitate, seriozitate, perseverenta si consecventa in contactarea clientilor
4. Rezistenta la stres si la presiuni specifice activitati de vanzari
5. Abilitati de comunicare excelente, capacitate de ascultare activa
6. Permis de conducere (categ.B)

BENEFICII OFERITE

1. Contract de munca pe perioada nederminata
2. Salariu fix (foarte bun) + Comisioane (vanzari si service)
Facilitati:
1. Training intern
2. Autoturism de serviciu
3. Dotari tehnice: echipamente IT (computer, telefon

FORUM CONSULT RO este o companie specializata in servicii de resurse umane si afaceri. Impreuna cu partenerii nostri, CONSENT MANAGEMENTBERATUNG Austria, raspundem nevoilor dvs., adaugand experienta vestica specificului pietei romanesti.
Pentru a ne cunoaste, accesati www.forumconsult.ro sau www.consent.at.