Reprezentant vanzari

SC UNIX Auto SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dezvoltarea portofoliului de clienti
Cresterea vanzarilor in zona alocata
Urmarirea contractelor comerciale si a incasarilor
Relationarea permanenta cu clientii
Urmarirea tendintelor din piata

CERINTE

Minim studii medii
Experienta minim 2 ani in vanzari
Constituie avantaj experienta in domeniul comercializarii pieselor auto
Cunostinte avansate de operare PC
Abilitati excelente de comunicare si negociere
Creativitate, auto-organizare, viziune strategica
Aptitudini tehnice
Carnet de conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant, bonusuri de performanta, tichete de masa
Masina de serviciu
Telefon mobil
Laptop

Companie multinationala cu 17 ani experienta in domeniul comercializarii de piese si accesorii auto, lider de piata in Ungaria, in plina expansiune in Romania.
Momentan dispunem de o retea de distribu?ie de 60 de depozite, in Ungaria, Romania si Serbia, cu un efectiv de peste 800 de angajati si peste 5000 de parteneri.
Misiunea noastra este sa oferim pe termen lung servicii de calitate partenerilor nostrii strategici care asigura randamente inalte respectiv un viitor sigur si perspectiva pentru angajatii nostrii