Reprezentant Vanzari

Adult Construct S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Mentinerea si dezvoltarea relatiei cu clientii existenti;
- Negocierea ofertelor si a contractelor de vanzari;
- Identificarea nevoilor clientilor si personalizarea ofertelor;
- Oferirea de suport si consultanta in legatura cu produsele;
- Identificarea de noi clienti si dezvoltarea portofoliului existent;
- Urmarirea si monitorizarea livrarilor si a platilor;
- Rapoarte de activitate.

CERINTE

- Experienta anterioara in vanzari (minim 1 an);
- Cunostinte in domeniul materialelor pentru finisaje interioare si exterioare;
- Abilitati dezvoltate de negociere si persuasiune;
- Training-uri in domeniul vanzarilor constituie un avantaj;
- Studii superioare finalizate (de preferat);
- Abilitati in folosirea calculatorului / detinere calculator personal si conexiune internet (de preferat);
- Diplomatie, seriozitate, integritate, proactivitate si orientare catre client;
- Permis categoria B (obligatoriu).

BENEFICII OFERITE

- Salariu fix si comisioane motivante;
- Autoturism si telefon de serviciu;
- Training-uri de specialitate si posibilitati reale de promovare in cariera.

Compania ADULT CONSTRUCT SRL face parte dintr-un grup de firme cu capital privat, cu sediul central in municipiul Piatra Neamt avand ca obiect principal de activitate importul si distributia, la nivel national si international, de materiale de constructii si decoratiuni interioare.
Prezenta pe piata din anul 2002, compania a cautat sa reprezinte un partener si un furnizor serios si de incredere a clientilor sai, fiind in momentul de fata unul din liderii pietei de profil.