REPREZENTANT VANZARI

DEN BRAVEN ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- vanzarea produselor Den Braven catre clientii alocati / sau clientii noi
- gestionarea corecta a contractelor comerciale
- promovare produse noi, mercantizare
- preluare comenzi
- coordonare livrri
- urmrire incasri zilnice si periodice
- dezvoltarea zonei prin cresterea valorica a comenzilor
si prin adaugarea de noi clienti in portofoliu

CERINTE

- Calitati excelente de comunicare interpersonala
- Abilitati de construire a unor bune relatii interumane
- Orientare catre clienti, atitudine profesionala si proactiva
- Flexibilitate, deschidere catre nou, rabdare
- Abiltati in buna solutionare a situatiilor tensionate care apar in cadrul relatiilor dintre angajati sau in relatiile cu clientii
- Spontaneitate
- Rezistenta la stress si gandire pozitiva
- Simt organizatoric, responsabilitate, cinste si corectitudine (testarea corectitudinii prin metoda Poligraf)
- Cunostinte de merchandising

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv (salariu fix motivant + comision din vanzari)+ bonuri de masa + alte prime si bonusuri
- mediu de lucru dinamic si competitiv
- masina si telefon de serviciu

DESCRIEREA FIRMEI

LIDER MONDIAL IN IZOLANTI PROFESIONALI
WWW.DENBRAVEN.RO