Reprezentant Vanzari

COMMODO PRESTSERV SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- prospectare de piata – in vederea gasirii de noi clienti
- mentinerea colaborarii cu clientii existenti (trimitere de oferte – preluare comenzi)
- vizitarea periodica a clientilor existenti cat si a celor noi (3-4 zile pe luna)
- 70% din activitate se desfasoara la sediul firmei

CERINTE

- studii medii/superioare
- minim 1 an experienta in domeniul vanzarilor (industria textila - constituie avantaj)
- disponibilitate la deplasari
- constiinciozitate
- persoana sociabila, punctuala, corecta
- cunoastinte de limba engleza - nivel mediu
- cunoastinte de limba italiana (constituie avantaj)

BENEFICII OFERITE

salariu atractiv, telefon, masina (pentru deplasari)

COMMODO - consultanta resurse umane, cu o experienta de peste 10 ani pe piata consultantei din Cluj-Napoca, cauta pentru clientul sau - o companie din industria textila - o persona care sa ocupe pozitia de REPREZENTANT VANZARI.