REPREZENTANT VANZARI

Citius-HR

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie nationala care importa si distribuie la nivel national scule, consumabile si accesorii pentru scule. Pentru a-i sustine dezvoltarea la nivel national, cautam in prezent persoane cu experienta pentru pozitia de reprezentant vanzari, care va avea urmatoarele sarcini:
- vizitarea clientilor conform rutei;
- efectuarea comenzilor si incasarilor;
- urmarirea indeplinirii planului de vanzari si mentinerea sub control a soldurilor;
- intocmirea rapoartelor specifice postului.

CERINTE

- Studii superioare finalizate;
- Minim 1 an experienta in vanzari;
- Permis categoria B – min 3 ani;
- Capacitatea de organizare si incadrare in termene limita;
- Abilitati de comunicare si negociere;
- Rezistenta la stres;
- Operare PC – nivel mediu;
- Disponibilitate la un program flexibil si la deplasari in teritoriu conform rutei;
- Cunostinte tehnice - prezinta avantaj.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant.

Citius HR o companie de resurse umane ce ofera servicii complete si profesioniste in Recrutarea si Selectia personalului