REPREZENTANT VANZARI

LCS CONF SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
-desfasoara o activitate de vanzari si isi foloseste toate abilitatile pentru a vinde produsele catre beneficiari;
- pastreaza direct si constant legatura cu clientii;
- analizeaza evolutia vanzarilor si ia masuri pentru realizarea obiectivului lunar; intocmeste si transmite rapoarte privind evolutia vanzarilor;
-mentine si dezvolta relatia directa cu clientii pentru fidelizarea acestora

CERINTE

Abilitati de comunicare, negociere si persuasiune excelente
Capacitate de asimilare si procesare a informatiilor
Open-minded, dinamic
Simt comercial
Foarte bune cunostinte de operare PC
Disponibilitate de a calatori

BENEFICII OFERITE

Membru intr-o echipa tanara si dinamica
Pachet salarial motivant : salar fix + comision, telefon mobil, bonuri de masa.

SC LCS CONF SA, companie axata pe productia si comercializarea confectiilor, producator al brandului FALLA, recunoscut pe piata locala si nationala.