Reprezentant Vanzari

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promovarea si vanzarea produselor in conformitate cu politica si standardele companiei
- Cresterea volumului de vanzari si distributie in zona de responsabilitate
- Dezvoltarea si gestionarea portofoliului de clienti
- Stabilirea si dezvoltarea unei relatii profesionale cu clientii companiei
- Imbunatatirea expunerii produselor prin respectarea standardelor companiei
- Mentinerea unui stoc de produse in magazine

CERINTE

- Experienta minim 2 ani in vanzari (de preferat in domeniu similar).
- Prezenta agreabila, onest,
- Capacitatea de a finaliza actiunile intreprinse.
- Experienta si potential de dezvolatre in vanzari
- Permis de conducere categoria B
- Bune abilitati de comunicare si putere de convingere
- Initiativa si perseverenta
- Studii medii/ superioare
- Domiciliu stabil in Cluj Napoca.
- Cunoasterea limbii engleze este un plus

BENEFICII OFERITE

- Oportunitatea de a lucra alaturi de o echipa tanara si dinamica
- Pachet salarial atractiv si oportunitati de dezvoltare a carierei
- Autoturism de serviciu si telefon