REPREZENTANT VANZARI

SMART TRAINING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- mentinerea relatiilor cu clientii companiei;
- dezvoltarea portofoliului de clienti;
- ofertarea clientilor, incheierea de contracte;
- urmarirea evidentei platilor din partea clientilor.

CERINTE

- studii medii sau superioare finalizate în domeniul constructiilor, instalatiilor si lucr¿rilor publice;
- experient¿ de minim 1 an în vânz¿ri de materiale de constructii;
- permis de conducere cat. B;
- cunostinte bune de operare PC;
- bune abilit¿ti de comunicare si rezistent¿ la stres;
- persoana dinamic¿, perseverent¿, serioas¿.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv, corelat cu performanta;
- posibilit¿ti de training si promovare;
- logistic¿ aferent¿ postului (masin¿ de serviciu, telefon mobil);
- mediu de lucru competitiv.

SMART TRAINING asist¿ companie specializat¿ în distribu¿ia de materiale de constructii si finisaje, în selec¿ia pentru postul de: