REPREZENTANT VÂNZ¿RI - tehnologie alimentara

Split Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Gestionarea aprovizion¿rii ¿i a comenzilor
L¿rgirea portofoliului de clien¿i, gestionarea rela¿iei cu clien¿ii
Contactarea persoanelor de contact indicate de c¿tre management

CERINTE

Experien¿¿ minim 1 an în vânz¿ri (experien¿a în domeniul industriei alimentare constituie avantaj)
Cunoa¿terea limbilor englez¿ sau german¿ la nivel avansat
Bune abilit¿¿i de comunicare ¿i rela¿ionare
Disponibilitate la deplas¿ri la nivel national

BENEFICII OFERITE

Posibilitati avantajoase de castig financiar
Posibilitatea de promovare

Split Consulting, motorul tau de cautare, recruteaza si selecteaza pentru partenerul sau, firma din domeniul tehnologiei alimentare, persoana cea mai potrivita pentru acest post.
Aplica si on line in baza de date Split Consulting la adresa www.splitconsulting.ro si verifica lista de posturi disponibile!
Construieste-ti o cariera de succes alaturi de Split Consulting!