Reprezentant Tehnic Vanzari -Transilvania -echipamente industriale

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Reprezentant Tehnic Vanzari –CLUJ care sa acopere zona Transilvaniei, respectiv judetele : SM, MM, SJ,CJ,MS,BN,HR,CV

Descriere Companie Angajatoare:

Societatea este specializata in domeniul de marcare si codare industriala. Angajatorul ofera o gama larga de sisteme de marcare digitala pe produse, imprimante industriale cu jet de cerneala, imprimante termotransfer cu aplicatoare de etichete, imprimare cu laser , imprimare de date si coduri de bara, tehnologie RFID. Pentru clientii nostri asiguram service , piesele de schimb si materialele consumabile precum cerneala, solvent, banda transportoare.

Conditiile de selectie:

· cel putin 3 ani experienta in domeniu;

· experienta in vanzari echipamente industriale

· cunostinte temeinice in ceea ce priveste sistemul de vanzari;

· cunoasterea limbii Engleza nivel bun

· cunostinte in domeniul tehnic

· posesor carnet de conducere cat. B

· rezidenta orasul Cluj sau imprejurimi

· disponibilitate calatorii in cele 8 judete mentionate

CERINTE

Aptitudini:

· inteligenta (gandire logica, memorie, capacitate de analiza si sinteza);

· capacitate de a prelucra informatiile, de a le interpreta si de a le valorifica prin luarea de decizii sau prin furnizarea de date prelucrate altor factori decizionali;

· corectitudine, tenacitate, seriozitate, atitudine principiala in relatiile cu oamenii;

· obiectivitate in aprecierea si analiza situatiilor economice, financiare si sociale, receptivitate, spirit de echipa (sincer, dispus la colaborare)

Pachet Salarial:

· contract de munca pe perioada nedeterminata

· absolvent al invatamantului superior, de preferat Politehnica

· activitatea se va desfasura la punctul de lucru deschis in Cluj compus din Dep Vanzari + Dep Service.

· Salariu : 2000 ron net

· Beneficii: comisioane si bonusuri valoare procentuala din vanzari, masina serviciu, telefon,laptop

BENEFICII OFERITE

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare si plasare de personal