Reprezentant tehnic vanzari

STARJOBS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Mentine relatia cu clientii actuali, identifica permanent nevoile acestora si ofera solutii eficiente pentru satisfacerea acestor nevoi.
Dezvolta zona de care raspunde prin identificarea de clienti noi.
Realizarea obiectivelor de vânzări pentru zona alocată.
Preluarea si avizarea comenzile clientilor, acordand facilitati, cu respectarea politicii comerciale a firmei.

CERINTE

Cunostinte temeinice in ceea ce priveste sistemul de vanzari.
Absolvent al invatamantului superior, de preferat Politehnica.
Cunostinte in domeniul tehnic.
Limba engleza.
Aptitudini:
- gandire logica, memorie, capacitate de analiza si sinteza
-corectitudine, tenacitate, seriozitate,
-obiectivitate in aprecierea si analiza situatiilor economice, financiare si sociale, receptivitate, spirit de echipa (sincer, dispus la colaborare)
Disponibilitate calatorii.
Carnet de conducere cat. B.

BENEFICII OFERITE

Salar: 2000 ron net/luna

Benificii: comisioane si bonusuri valoare procentuala din vanzari, masina serviciu, telefon, laptop.

STARJOBS ROMANIA - Servicii complete in domeniul resurselor umane

Cu echipa noastra motivata si cu experienta in domeniul resurselor umane, folosind relatiile si sistemul cunostintelor retelei europene STARJOBS, sustinem dezvoltarea partenerilor si angajatilor nostrii in numele respectului, orientarii spre oameni si a legalitatii.

Oferim servicii integrate de resurse umane:
• Munca prin agent de munca temporara- Leasing de personal – Inchiriere de personal
• Recrutare si selectie
• Head hunting
• Salarizare
• Training
• Teste psihologice
• Fisa postului
• Consultanta de legislatie a muncii
• Distributie materiale publicitare