Reprezentant tehnic - comercial

TEHNOMAT INGINERIE INDUSTRIALA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Analiza caietelor de sarcini primite de la client si propunerea de solutii constructive pentru aceste.
Intocmirea de calculatii, devize, oferte tehnico-comerciale si dosare de prezentare pentru cererile de oferta primite.
Negocierea cu clientii a solutiilor tehnice propuse acestora pentru optimizarea constructiva a posturilor si instalatiilor ofertate
Urmareste actualizarea in permanenta a solutiilor tehnice oferite cu contraofertele existente pe piata si costurile de productie
Desfasurarea de relatii de colaborare cu celelalte departamente implicate in activitatile de prospectare si ofertare.

CERINTE

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv si motivant.
Oportunitatea dezvoltarii unei cariere intr-un mediu multi-national si dinamic

Obiect de activitate: Fabricarea de parti de aparate si dispozitive mecanice pentru industria constructoare de masini.